Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest klauzula sumienia nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę, niektórzy nie mogą znieść, że inni coś potrafią i coś z tego mają. Przecież to musi być trudne, ogarnąć dwie instytucje i sprawnie nimi zarządzać. Przecież gimnazjaliści i licealiści nie siedzą w jednej klasie, ci nauczyciele muszą odbyć ~2x więcej lekcji. Mają to robić za darmo? Niby czemu?
Biedacy ci nauczyciele z Czarta, zmuszani do dodatkowej pracy przez dyrekcję, władze miasta i starostę. Bronią się jak mogą ale co mają zrobić. Super hipokryzja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to nie jest tak jak wszyscy sądzą praca w gimnazjum dla większej liczby nauczycieli to jedyne miejsce pracy część nauczycieli łączy etat lo i gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz wiemy po co są gimnazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, znaczy zmiana miejsca 175 w kraju w 2014, na 242 miejsce jest sukcesem. Moment, czy to czasem nie jest spadek o 67 miejsc. W tym samym rankingu ta niby gorsza szkoła II LO w Puławach ma 202 miejsce (2015). To nie znaczy,że I LO jest słabe, nie. Ale to chyba przede wszystkim praca nauczycieli i uczniów? Perspektywy (ranking liceów): http://www.perspektywy.pl
Nikt nie jest w stanie przyjąć do wiadomości tego, że TA szkoła nie jest najlepsza! Kurde, od dawna jej pozycja w rankingach spada, a mami się ludzi, że jest odwrotnie! Mimo, że skończyłam tę szkołę jakiś czas temu, gdy jeszcze jej poziom był "w miarę" i należałam do czołówki pod wzlędem nauki, NIGDY nie będę ZA tą szkołą, bo panował i panuje tam chory system i poroniona atmosfera. Uczeń, który naprawdę się uczył był nikim! Tam liczyli się wyłącznie indywidualiści...Dzięki za te dane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tej baby nigdy nie lubiłem , zawsze była wredna. A co do podwójnej pensji to najlepiej widać na jej twarzy kilka lat temu była szczuplejsza o połowę.
Dokładnie, ta baba jest wredna do szpiku kości. Zawsze podkreśla, jacy to "JEJ UCZNIOWIE" są najlepsi, najzdolniejsi i w ogóle naj, tylko jak jej mówię "Dzień dobry", to nawet mordy nie uchyli. Rozumiem, że może mnie nie kojarzyć,skończyłam szkołę już dawno, ale chyba kultura tego wymaga, żeby odpowiedzieć...Zresztą nie tylko ona nie opowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno pytanie, w której placówce pani dyrektor i pan prezes gimnazjum realizują pensum jako dyrektor i kierownik w internacie  Czarta? I co na to starostwo jako organ prowadzący?
  Z tego co wiem oboje nie mają ustalonych godzin pensum w czartorychu tylko w gimnazjum. Wobec tego ktoś w starostwie dał ciała, ale skoro pani kierownik wydziału edukacji starostwa dorabiała prowadząc szkolenia dla obu placówek to czemu się dziwić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maj ,godzina 3.30 to już świt. Piękna pora roku. Ja wtedy wstaję o 2 nad ranem, żeby nic nie uroić z nadchodzącego dnia. A kładę się o 23. Do snu kołysze mnie śpiew ptaków. Chciałbym żeby matury trwały na okrągło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że jadają, ale bez  ośmiorniczek i bez winka za kilka stówek. A co  Pana Pac..rka nie stać, żeby podjąć Wielką Szefową dobrym  poczęstunkiem na koszt pensjonariuszy internatu i ich rodziców?
No to może niech ktoś zapyta panie kucharki z internatu co jadała pani Dyrektor i jej Świta w ramach tych zasłużonych poczęstunków śniadaniowych i lanczowych fundowanych przez prezesa Pa..ka z naszych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może niech ktoś zapyta panie kucharki z internatu co jadała pani Dyrektor i jej Świta w ramach tych zasłużonych poczęstunków śniadaniowych i lanczowych fundowanych przez prezesa Pa..ka z naszych pieniędzy.
Przez tyle lat to pewnie niezłe koszty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maj ,godzina 3.30 to już świt. Piękna pora roku. Ja wtedy wstaję o 2 nad ranem, żeby nic nie uroić z nadchodzącego dnia. A kładę się o 23. Do snu kołysze mnie śpiew ptaków. Chciałbym żeby matury trwały na okrągło.
Jak ta baba raz do roku wstanie rano to musi być straszny wysiłek dla niej....... przywaliła z grubej rury z tymi maturami ;) W końcu to jej obowiązek!!!!! BEZCZELNE BABSKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bywa, że pracuję po 12–14 godzin." =- Myślę,że w Puławach jest wiele szkół, w których dyrektorzy codziennie pracują po tyle godzin ile ta Pani od czasu do czasu, a dostają jedno wynagrodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sto pięćdziesiąt tysięcy złotych brutto za rok 2014
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEŁADNIE ... NIEUCZCIWE :( ... ciekawe czego nauczają młodzież ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor Radosław Szczęch i wszystko jasne, krystaliczna postać manipulacji i szczucia, co można przeczytać w komentarzach. Czy autorowi chodzi o to żeby rozwalić najlepszą szkołę w Puławach? Czrtorych trzyma poziom i obniża koszty utrzymania a to jest chyba solą w oku pana dziennikarza znanego powszechnie ze swej rzetelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z najlepszych, ale nie najlepsza to po pierwsze. Po drugie skandal jest i każdy to widzi. Po trzecie spadek w rankingach to wynik zachłanności i przyjmowania wszystkich jak leci, co w oczywisty sposób obniża poziom. Na koniec: widać, że obrońcy widzą sprawę jednostronnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma pracować za darmo? Chyba komuś żal .... ściska, że się nie wykształcił. Trzeba było się uczyć i zastać dyrektorem szkoły. Bardzo dobrze Pani dyrektor. Jestem za panią!!!!
 
A co ma pracować za darmo? Chyba komuś żal .... ściska, że się nie wykształcił. Trzeba było się uczyć i zastać dyrektorem szkoły. Bardzo dobrze Pani dyrektor. Jestem za panią!!!!
To wszystko przez niejaką Bieńkowską. Beatka T.-S. wzięła tych kilka marnych groszy (około 150 tyś.PLN) aby Ela B. nie mówiła, że jest idiotką lub złodziejką. No i tak jakoś wyszło. Ale jaja, ale jaja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas podziękować tej babie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest za twór to prywatne gimnazjum w państwowym liceum ?
No właśnie to jest warte wyjaśnienia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRS: 00towarzyszenie Wychowanków G. i LO im.ks.A.J.Czartoryskiego; Dział 1, Rubryka 7, Komitet Założycielski: 1) Panek T.P.; 2) Gąsior W.; 3) Smolarek B.; 4) Mucha A.; 5) Sypiański J.; 6) Sztejmiec S. 7) Jabłonka J. Wyżej lista osób, które powinny przerwać milczenie na forum publicznym w odniesieniu do poruszanych w artykule kwestii. Głos tych zwłaszcza, którzy nie są podwładnymi Dyrektor Beaty Stas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...